משלוח חינם בקניה מעל 500 ש"ח

אודות מנוחה בקרמן 

מנוחה בקרמן הינה ילידת 1954. נולדה בארץ, אך קבלה את חינוכה בארץ ובחו"ל. עזבה עם משפחתה את הארץ בהיותה ילדה בת 9 וחזרה כעבור 6 שנים כנערה. מאוחר יותר שוב עברה לחו"ל, התחתנה עם בחור ישיבה אמריקאי מישיבת מיר ניו יורק – הרב דוד בקרמן,  והם בנו את ביתם בירושלים. מנוחה בקרמן  היא אם לשמונה ילדים ובלע"ר סבתא להרבה נכדים.

מנוחה בקרמן הינה עיתונאי, וסופרת משנת 1980, והיא מחלוצות הסופרות החרדיות בארץ אשר בעצם עצבה את תרבות הספרות החרדית. מנוחה בקרמן היא לא רק הכותבת של ספריה אלא היא אף המוציאה לאור שלהם והמפיצה אותם.

בשנת 1981 הוציאה בקרמן לאור את הראשון בסדרת 'ילדי שי' – 'ילדי שי מגלים תושיה'. הספר הפך לרב מכר, והיה יוצא דופן בספרות החרדית של אותו הזמן אשר לא היו בו ספרים בסוג זה של סוגה. סדרת 'ילדי שי' הינה הסדרה הנקראת ביותר על ידי הנוער בצבור החרדי והפכה למותג ולשם דבר.

במשך השנים הוציאה מנוחה בקרמן עוד 150 ספרים לכל הגילאים, מפעוטות ועד מבוגרים.

ספריה של בקרמן נחשבו לפורצי דרך בכל איפיון שהוא בספרות החרדית, הן בעושר התוכני, הן במגוון, הן באיכות הכיתוב, הציורים והאיכות המובחרת של הספרים והן בנושאים שעליהם כתבה אשר חלקם היה טאבו בציבור עד אשר בקרמן הציפה אותם.

במשך השנים גדלו עשרות אלפי ילדי ישראל על הספרים של בקרמן, כאשר היום אפשר לומר שכמעט כל מי שמתחת לגיל ארבעים בצבור החרדי והדתי גדל על הספרים שלה.

בשנת 2007, כתוספת לעבודתה הספרותית, הצטרפה מנוחה בקרמן כחברה בלשכת עורכי הדין, ומאז היא פתחה משרד בוטיק יוקרתי ואמין לייצוג בכל התחומים האזרחיים כאשר היא מתמחה בנדל"ן, עסקאות מקרקעין מיסוי מקרקעין, צוואות, ירושות, ייצוג בבתי דין ובבתי משפט. שמה של מנוחה בקרמן הולך לפניה כאדם ישר והגון ומומחית גדולה בנושאים שבהם היא מטפלת, כאשר סוף סוף אנשים יכולים לגשת בלב שקט לעורך דין, ולדעת שענייניהם מופקדים בידיים נאמנות אשר ישרתו אותם בנאמנות וביושר ובמקצועיות ללא פשרות.


logo בניית אתרים