משלוח חינם בקניה מעל 500 ש"ח


תודה, אני מסתדר!

בעקבות המאמרים שלך שיניתי את המטבח שלי, בתוך תקופה קצרה ירדתי 20 קג.
אחרי חמש עשרה שנים שנטלתי ארבע (!) תרופות להורדת לחץ דם, בעקבות קריאת המאמרים והשינוי שבא בעקבותיהם, הפחתתי משמעותית את מינון התרופות, היום אני נוטל רק תרופה אחת, ומרגיש צעיר בעשרים שנה”.
“... תוך שלושה שבועות מדדי הסוכר צנחו... תודה”.
אלו הם מעט מתגובות שקיבלתי מאנשים רציניים ויוזמתיים שהחליטו לקחת בידיים את בריאותם ואושרם, וליישם את מה שקראו.
ראשית כל הכבוד, אתם בדרך הנכונה. עלו והצליחו. שנית, הפידבקים שאני מקבל מכם נותנים לי כוח להמשיך ולכתוב, מרגש אותי שהמאמרים מסייעים לכל כך הרבה אנשים. 
לצד הצעדים היפים הניכרים במכתבים אלו והשיפור המדהים שחל בבריאותם ובהרגשתם, קיים סיכון ועלינו לתת עליו את הדעת. נשמע הזוי, אדם שנוהג בבריאות, יבוא לידי סכנה?!
אכן כן, המעבר לאורח חיים בריא צריך להתבצע בהתאמה, בזהירות ובאחריות, על מנת שלא נפגע בעצמנו, ושנוכל להתמיד ולשמר את מה שרכשנו.
אפרט חלק מהסכנות שעלולות להתרחש:
חסרים תזונתיים חמורים עקב תזונה דלה. (הרחבתי על כך במאמר הקודם).
תזונה בריאה, עלולה לעודד הפרשות, ולפגוע בכבד ובכליות. יועץ אחראי יבדוק את מצב הכבד והכליות וייתן המלצות הדרגתיות בהתאם למצבם.
בשינוי תזונה לחץ הדם עלול לרדת בצורה מהירה ולהוביל למצב של לחץ דם נמוך מידי, מדובר במצב מסכן חיים שיכול להביא לנפילות פתאומיות ועילפון.
הפחתה עצמית של תרופות הוא דבר מסוכן. רק רופא מוסמך להורות על שינוי במינון תרופות. יועץ אחראי יפנה להתייעצות עם רופא בהתאם למצב.
כשנותנים לגוף תנאים נכונים, עלולים להופיעמשברי ניקויבשלל צורות, החל מכאבי ראש ועליית חום הגוף עד להפרשות קשות וכאבי פרקים. הגוף מנצל את ההזדמנות שניתנה לו ומפנה פסולת ורעילות קיימת. משברים קשים מידי עלולים להרתיע, האדם עשוי לחשוב שיש התדרדרות חמורה במצבו. היועץ המיומן ייתן למתייעץ הכנה הדרגתית מתאימה כדי שלא יגיע למצבים אלו.
יועץ מומחה בבואו לתת הנחיות, יתייחס למספר רב של פרמטרים (כגון המצב הרפואי העכשווי, כמה זמן האדם חולה, אילו תרופות הוא צורך, מה המצב הנפשי, ולמצב הכללי של הגוף). בהתאם לכל הנתונים יינתנו ההמלצות המתאימות.
והנה כמה סיפורים על אנשים שפעלו בצורה נכונה וגמרו לעצמם נזקים
היה מקרה שהגיע לעיתונות לפני כשלוש שנים, על אישה שהחליטה לעשות ניקוי גוף. מספר שבועות הייתה ניזונה ממיצי פירות בלבד. מצב בריאותה הידרדר היא אושפזה בבית חולים, ברוך החייה ניצלו, אך מעשיה הוציאו שם רע על הבריאות הטבעית. זאת עלילת שווא, האישה אשמה שלא עשתה את הדיאטה תחת פיקוח רפואי, אסור לעשות דיאטה דרסטית ללא דרכה של יועץ מומחה. 
עוד סיפור, אישה בת 55 שסבלה ממצב בריאותי מסובך (דלקות במספר רב של מקומות בגוף, ובעיות נשימה ופרקים) עברה לתזונה בריאה מאוד, המבוססת בעיקר על פירות וירקות חיים ומעט ירקות מבושלים. כעבור שבועיים הופיעו הפרשות נוראיות בעור בכל חלקי הגוף בצורת שלפוחיות, האישה נתקפה בפחד עצום ופונתה לבית חולים שם קיבלה סטרואידים במינון גבוה לעצור את ההפרשה. כמובן שבמקביל גם תהליך ההבראה נעצר. בתהליך מבוקר זה היה נמנע.
אדם בן 35 שסבל מהתדרדרות במצב הכליות שלו, והחליט לבדו לעשות ניקוי חריף הכולל צום מים, גרם לקריסה של הכליות לחלוטין. אצל בחור בן 34 התזונה הבריאה הובילה לדיכאון, עקב חסר חמור בחלבונים.  
מסקנות - מי חייב ליווי במעבר לאורח חיים בריא?
אם אתם ממשיכים את חייכם כרגיל והחלטתם להוסיף פירות וירקות לתזונה שלכם - אשריכם. אדם בריא שהחליט לאכול מזון בריא ולהקטין את כמות הממתקים והגאנק שהוא צורך, אינו זקוק לשום ליווי מקצועי. 
אולם כל שינוי של התפריט בצורה דרסטית, או מי שמרעיב את עצמו בצורה קיצונית  כדי להוריד משקל, וכן אדם הסובל ממחלה כרונית או נוטל תרופות באופן קבוע, חובתו להיעזר בליווי מקצועי. 
היתרונות בליווי מקצועי:
אתם בטוחים שאתם מקבלים את כל מה שהגוף שלכם זקוק לו!
אתם עושים את זה בקצב שלכם ובהתאם ליכולות שלכם!
אתם לא לבד. יש לכם את התמיכה שכל כך משמעותית להצלחה!
תדעו להבחין בין עיקר וטפל, ולהשקיע במקומות הנכונים! 
זו הדרך להטמיע הרגלים בריאים שיהפכו לטבע שלכם!
הדרך להצלחה בקלות! מעל 80% הצלחה אצל אנשים שקיבלו ליווי!
בעזרת השם ביחד ננצח!
logo בניית אתרים