משלוח חינם בקניה מעל 500 ש"ח


ריפוי מחלות לב – נתונים!

אם תשאלו את הרופא שלכםהאם יש קשר בין תזונה למחלות לב’, סביר להניח שהתשובה שתקבלו היא, כי הממצאים המדעיים בנושא שנויים במחלוקת.
לאמיתו של דבר הנתונים המדעיים ברורים לגמרי, אך כשהרופא קורא בעיתון שהכולסטרול הנספג בדם תוך כדי אכילת מנה גדושה של בשר שמן, מרקיב את העורקים, הוא ממלמל לעצמו: ‘משהו כאן לא בסדר. אני מבולבל’, וזאת כל המחלוקת.
ריפוי מחלות לב אינו נעשה רק על ידימטפלים אלטרנטיבייםלמיניהם. קרדיולוגים מהשורה הראשונה שהתאכזבו מהישגיהרפואה, זנחו את סכין המנתחים לטובת הדרכה לתזונה בריאה. והתוצאות היו טובות עשרת מונים.
בשבעים השנים האחרונות תועדו בספרות הרפואית מקרים רבים של חולים שסבלו מתעוקת חזה חמורה. הללו לא הצליחו לצעוד יותר מ-10 צעדים, והנהאך עברו לתפריט בריא, ותוך מספר חודשים הצליחו לטפס על הרים בלי לסבול מכאבים כלל. אחד האנשים המפורסמים שהחלימו ממחלות לב בעקבות שינוי התזונה הוא ביל קלינטון, נשיא ארהב לשעבר.
ריפוי מחלות לב הואספינת הדגלשל הרפואה הטבעית.
אין מדובר באיבר שפעילותו נפגעה, אלא בהצטברות שחוסמת את מעבר הדם בצורה חופשית. התזונה הבריאה מנקה את כלי הדם, במעין טיפול אינסטלציה, ולכן הריפוי ממחלות לב הוא מושלם!
דר קולדוול אסלסטיין, דר דין אורניש ודר גון מקדוגל הם שלושה רופאים אמריקאים שקידמו מאוד את הרפואה התזונתית, ונתנו לה תוקף מדעי.
דר אסלסטיין החליט לבדוק את השפעתה של תזונה בריאה ודלת כולסטרול על חולים במחלות לב. הוא עקב אחרי 198 חולי לב במצב מתקדם שהגיעו אליו לפגישת ייעוץ אחת. בפגישתם עמו המליץ להם דר אסלסטיין על תזונה דלה בשומן ובכולסטרול, וכעבור 3 שנים הוא בדק את מצב מחלת הלב שלהם.
מתוך 198 החולים שהשתתפו במעקב, 177 התמידו בתכנית התזונה, ו-21 נשרו.
והתוצאות היו דרמטיות!
בקרב הקבוצה שהתמידה בתזונה, היה רק אירוע לבבי אחד (0.4%), ורמת הכולסטרול הכללי ירדה ממוצע של 246 לממוצע של 132!!
לעומת זאת בקרב המטופלים שלא שינו את התזונה והתמידו בנטילת התרופות ובטיפול הרפואי המקובל, סבלו 62% מהתקף לב.
תוצאה מדהימה של 0.4% לעומת 62%!
במקרה אחר בדק דר אסלסטיין קבוצת מטופלים 25 שנים לאחר שהתחילו בתהליך, גילם הממוצע היה 85, ואף לא אחד מהם מת ממחלת לב!
גם דר אורניש ערך מחקר מפורסם בשתי קבוצות של חולי לב: קבוצת הניסוי קיבלה הנחיות תזונתיות מפורטות, וקבוצת הביקורת קיבלה את הטיפול התרופתי המקובל.
התוצאות שהתקבלו לאחר מעקבו היו דומות: קבוצת הניסוי הבריאה ממחלת הלב, ומצב מחלת הלב של הקבוצה שקיבלה את הטיפול המקובל, הידרדר משמעותית.
נכון לשנת 2011, החלימו 4000 חולי לב במרכזאורנישעל ידי שינוי אורח חיים בלבד.
רופאים אלו, שנוכחו בכוח הריפוי העצום של הגוף, ביקשו ליידע כל חולה המגיע לבית החולים באפשרות של הריפוי התזונתי, אך נתקלו בכתף קרה - בתי החולים בהם עבדו סירבו לשתף איתם פעולה והצרו את צעדיהם. בתי החולים מפסידים סכומי כסף גדולים על כל מטופל שמחליף ניתוח בתזונה בריאה.
צידה לדרך:
אצל שליש מהאנשים העוברים ניתוח לב, תעוקת החזה תחזור בתוך שלוש שנים. מתסכל?!
אם הכולסטרול שלכם מתחת 150, הלב שלכם יודה לכם על כך. לעולם לא תחוו תעוקת חזה או התקף לב בעזה. זה אפשרי!
אם תחליפו את השניצל ואת הבשר בתחליף טעים ובריא, תוכלו להחלים ממחלת הלב שלכם.
המלצה זו פורסמה בין ההמלצות התזונתיות שפורסמו עוד בשנת 1977 בוועדה של הסנאט האמריקאי, אך נגנזו בלחץ יצרני הבשר והחלב.
חברות ביטוח מובילות בארהב מממנות למבוטחיהן תכנית תזונתית להחלמה ממחלות לב.
התזונה הקלוקלת גורמת לדלקת של העורקים למספר שעות, וזו מחמירה את תעוקת החזה. לכן במעבר לתזונה בריאה, תרגישו תוך מספר ימים (!)הטבה משמעותית בתעוקת החזה שלכם, הרבה לפני שיפונה הרובד הטרשתי בכלי הדם.
אנשים החולים במחלותאוטואימוניות’ (זאבת, סקלרודמה ועוד - מחלות שבהן תאי מערכת החיסון תוקפים תאים, רקמות ואיברים בריאים), ואנשים סוכרתיים הם בעלי סיכון של עד פי 11 לפתח מחלות לב לעומת יתר האוכלוסיה, בשל הדלקתיות הכרונית שלהם. לכן חשוב שבעתיים שהללו יקפידו על תזונה בריאה.
שמרו על הלב שלכם. כל זמן שהנר דולק אפשר לתקן!

 

logo בניית אתרים