משלוח חינם בקניה מעל 500 ש"ח


האם הרופא שלי לא יודע שגזר הוא בריא?

אחת השאלות השכיחות שאני נשאל, האם יש לך ידע נסתר שלא נמצא בפני הרופאים. המדע הרי יודע כמעט הכול, ומן הסתם ההמלצות התזונתיות שלו, הן המבוססות ביותר, ואם התזונה יכולה להביא לריפוי, ברור שהרופאים היו ממליצים עליה. אכן שאלה קשה!
הנתונים ברורים: אנשים מחלימים ממחלות קשות. על ידי כך שהם מספקים לגוף את הצרכים הבסיסיים שלו, הכוללים תזונה נכונה, מעט פעילות גופנית, שינה מספיקה, הורדת מתחים, והגוף המופלא מחדש את עצמו, וחוזר לבריאות. כל אחד יכול לנסות בעצמו.
הריפוי הפלאי של הגוף מתרחש במרבית המחלות הנפוצות, כמו סוכרת, יתר לחץ דם, מעי רגיז, קרוהן וקוליטיס, דלקות מפרקים, מיגרנות ועוד.
 
מדוע הרופאים לא ממליצים על כך?!
במסע הריפוי המדהים שעברתי, שמתי לב שהרופאים, גם הבכירים ביותר, מתחלקים לשני סוגים.
הסוג הראשון: אלו רופאים שאין להם שום ידע בתזונה, ואינם מקשרים את המחלות לאורח החיים שלנו.
נפגשתי עם רופא מהסוג הזה, מדובר ברופא הריאות הבכיר בארץ, שאחראי על רוב השתלות הריאה בישראל. כשסיפרתי לו שהתחלתי בתזונה בריאה, הוא לגלג עלי וטען, שהריאות שייכות למערכת הנשימה ולא למערכת העיכול, ולכן לתזונה אין השפעה עליהם כלל. הוא גם סיפר לי על מטופל זקן שלו בן 102 שאוכל שוקולד כל היום, ושורד לא רע.
נראה לכם שאין קשר בין תזונה למערכת הנשימה? האומנם!!!
האם יצא לכם להיתקל באדם הרגיש לחלב, וכשאותו אדם צורך מוצרי חלב, מערכת הנשימה שלו מתמלאת בליחה?! האם נתקלתם בתינוק שמאכלים מסוימים גורמים לו להפרשות מהאף?! כל מערכות גופנו כולל הריאות מושפעות ממה שאנחנו אוכלים, כשהדם שלנו מלא בפסולת, הפסולת מגיעה גם לריאות.
הרופא הוא לא תמיד הכתובת להמלצות תזונתיות. בלימודי הרפואה מוקדשים כמה שעות בודדות (!) ללימודי התזונה.
הסוג השני: רופאים המודעים לקשר בין תזונה ואורח חיים לתחלואה, אך סבורים כי במרוץ החיים של זמננו, התזונה הבריאה לא מתאימה. אנשים רגילים ל’מזון’ המהיר, ובלתי אפשרי לאדם מן השורה להתמיד בתזונה בריאה, ובפעילות גופנית.
רופא כזה פגשתי, ואינני יכול לשכוח את מה שאמר לי כשראה את השיפור הבריאותי המדהים שלי, ‘אתה עושה צחוק מכל הרופאים, תמשיך במה שאתה עושה’.
באותו זמן חדר ההמתנה שלו היה מלא במטופלים שהמתינו להיכנס אליו, שאלתי אותו, מדוע שלא ימליץ להם גם ללכת בדרך זו, ולהבריא מתחלואיהם. לא אשכח את תשובתו, ‘כולם יודעים שתזונה ופעילות גופנית עוזרים יותר מתרופות, אך לאנשים אין כוח’.
מדהים!!! הרופא המצטייר בעיני החולים כסמכות על, שהכול ידוע לו, הם מוכנים לעשות את כל אשר יורה להם בכדי להבריא, ובכל אופן הוא בוחר שלא לשתף אותם במידע שיכול להציל את חייהם, מפני שלדעתו זה לא מתאים למאה העשרים ואחת.
ומה עם זכות החולה לדעת?! ומה עם זכות הבחירה של החולה לבחור את הטיפול המתאים?!
ידע חייב להיות מועבר לכל אדם באשר הוא – אפשר להבריא ממרבית המחלות של זמננו, והבחירה צריכה להינתן בידי החולה. 
רבים בוחרים להיות בריאים.
גם במאה העשרים ואחת הם בוחרים. הם בוחרים להתאים את התזונה אליהם, ולא את עצמם אל התזונה! הם בוחרים לשלוט ולא להיות נשלטים! הם בוחרים לקחת אחריות על בריאותם!
בעזרת הדרכה נכונה, הכוללת  לווי ותמיכה, הם מרוצים מאד מהשינוי שבחרו בו, התזונה ערבה לחיכם, תחושת הנוחות והחיוניות לה זוכים, ביחד עם הירידה במשקל, נותנת להם סיפוק ורצון עז להמשיך.

במאתיים השנים האחרונות, מאות רופאים ומטפלים ברחבי העולם, טיפלו בחולים רבים באמצעות הסרת הסיבה לחולי, ונתינת התנאים לריפוי. אינספור אנשים החלימו ממחלות קשות שהרפואה הקונבנציונלית לא נתנה להם סיכוי.
לצערי ההצלחה העצומה של הריפוי העצמי של הגוף לא נחקרה דיה, אין ספק כי המדע עם הכלים המדהימים שלו, אילו היה חוקר לעומק את הריפוי שמתרחש בגוף כשחוזרים לתנאי החיים הנכונים, יכול היה לקדם מאוד את הבריאות של האנושות כולה. 
אך ישנו תחום אחד ברפואה הטבעית שנחקר לעומק בכלים המדעיים המקובלים. מדובר במחלה שרבים חולים בה, והעולם מוציא עליה טריליוני דולרים בכל שנה, ובכל זאת התוצאות דלות.
הוכח, כי בשינוי תזונתי קל אפשר לרפא את המחלה, ולחסוך סבל ומוות  מיותרים. אך גם בתחום זה אנשים ממשיכים לחלות ולמות, וההמלצות לא הגיעו אל החולים.

logo בניית אתרים