משלוח חינם בקניה מעל 500 ש"ח


מחלות עור הפתרון השורשי

אברהם, בחור בן 16, הגיע לקליניקה עם בעיית עור מטרידה מאד. היו לו גירודים ופריחה באזור הברכיים והקרסול שהסבו לו כאב רב. הגירודים הפריעו לו מאד לישון, הוא נעזר בכדורי שינה כדי להירדם, והיה מתעורר בבוקר מעורפל. גם החלק האסטטי הפריע לו מאד.
האבחנה הייתה ‘אטופיק דרמטיטיס’, המכונה אסטמה של העור. הומלץ לו להשתמש במשחות שונות. התועלת שלהן הייתה חלקית בלבד ולזמן קצר. אברהם היה מיואש והיה מוכן להתאמץ מאד כדי להיפטר מהבעיה.
בשיחתנו בלטה העובדה שאברהם לא אוכל ירקות ופירות חיים כלל, וצורך הרבה מוצרי חלב וסוכר.  אברהם קיבל הדרכה כללית לתזונה בריאה. ביקשתי ממנו להקפיד על תזונה נקייה מאד למשך מספר שבועות.
הפלא קרה בתוך שלשה חודשים, בסייעתא דשמיא העור של אברהם נהיה חלק כמו של תינוק. בנוסף אלרגיה חמורה שסבל ממנה כל חייו חלפה עברה. 
על קצה המזלג והכפית – הוראות שימוש לגוף בריא
מחלות עור קיימות באחוז ניכר מהאוכלוסייה. ישנם סוגים שונים של מחלות עור הגורמים לשלל תופעות, מאי נעימות קלה עד לבעיות קשות שמורידות את איכות החיים. התופעות הנפוצות הן גרד פריחות וכאב, בנוסף יש קושי גדול עם המראה החיצוני הדוחה.
הטיפול הנפוץ הוא, משחות וקרמים שונים להקלה, משחות אנטיביוטיות או סטרואידיות, וחומרים פעילים שונים.
במרבית המקרים מדובר בטיפול בסימפטומים,  אך למרבה הצער אחרי תקופה הפריחה חוזרת. שוב מנסים תרופות חזקות הכרוכות בתופעות לוואי, אך גם השפעתן מוגבלת. חייבים פתרון אחר!
כמה עובדות שתרצו לדעת על העור
1. בריאות העור תלויה במצב הדם. כשהדם מלא בפסולת, הפסולת עלולה להיזרק אל העור. פריחה על העור היא ביטוי לרעילות שקיימת במחזור הדם. 
2. מחלות עור מופיעות במקרים רבים כשיש כשל בכבד ובכליות. הכבד והכליות תפקידם לסנן את הדם, וכשאינם ממלאים את תפקידם, הגוף מוצף ברעלים שעלולים למצוא את דרכם אל העור.
3. חלק ממחלות עור באות כתגובה לתרופות, במיוחד תרופות אנטיביוטיות מסוימות וסטרואידים. במחלת  אורטיקריה (נגעים אדומים ומגרדים שמופיעים על העור), קיים קשר הדוק לתרופות. עם הפסקת התרופה הבעיה חולפת לגמרי.
4. קרמים ומשחות שמורחים על העור, נספגים פנימה ומוצאים את דרכם ישירות אל זרם הדם ללא שום סינון. בשונה מאוכל שנספג דרך מערכת העיכול שעובר סינון בכבד לפני שמגיע לזרם הדם. חומרים אלו אינם תורמים לבריאותנו...
5. בתזונה בריאה, העור נראה צעיר ובריא. אין קרם בעולם שייתן תוצאות שכאלה. העור שלנו לא זקוק לתכשירים חיצוניים, העור זקוק להזנה נכונה. 
6. לעיתים קיים קשר נפשי. במצבי דחק ומועקה, פעילות ההפרשה של הגוף מואטת, ויכולה להיווצר הצטברות פסולת בדם.
7. פסוריאזיס היא מחלת עור מורכבת יותר אך גם פסוריאזיס אפשר לרפא, לעיתים בזמן קצר, ולפעמים נדרשת השתדלות ארוכה יותר.
את מרבית מחלות העור אפשר לרפא במהירות
במרבית המקרים מחלות עור הן לא מקריות, ישנה סיבה שגרמה למחלה. לעיתים ההפרשות על העור הן חלק מריפוי שהגוף מנסה לייצר, ודוקא בזמן של ניקוי יוצאים פצעים, יהיה זה לא חכם לקחת תכשירים שיעצרו את התהליך.
כשנמצא את השורש, הריפוי בוא יבוא. בחלק מהמקרים המקור הוא חיצוני - חשיפה לחומרים המגרים את העור. במקרים רבים הסיבה היא תזונה לקויה שמציפה את הגוף בפסולת.
תזונה בריאה המספקת לגוף את חומרי ההזנה שהוא זקוק להם, ביחד עם צמצום הרעלים בתזונה. תביא לשיפור משמעותי במצב. מומלץ לשלב טיפולי מים שממהרים את הריפוי.
במרבית המקרים יש שיפור ניכר בסימפטומים כשעוברים לתזונה נקייה.
סובלים מבעיית עור? נסו לשנות את התזונה שלכם לתקופה קצרה. המאמץ משתלם בהחלט!

 

logo בניית אתרים