משלוח חינם בקניה מעל 500 ש"ח


לחץ דם גבוה- האם זו גזירה החתומה בדם?

לחץ דם גבוה – האם יש מה לעשות
לפני מספר שנים הזדמן לי לשמוע שיחה בין שני אנשים. האחד סיפר לחברו שלאחרונה יש לו לחץ דם גבוה והוא חייב לקחת תרופות כדי להוריד אותו. הוא ציין שהרופא הזהיר אותו שאם לא יקח את התרופות הוא יפגע בלב שלו וגם עלול לקבל אירוע מוחי.
החבר ענה לו שלחץ דם גבוה הוא חלק בלתי נפרד מהזדקנות, זה חלק מהחיים, כלי הדם עובדים קשה ועם הזמן מזדקנים ולא עושים את עבודתם כראוי. שניהם חייכו בהסכמה. מה שעצוב בסיפור, שאותו אחד  שסבל מלחץ דם גבוה היה בן  31 בלבד!
הרפואה הקונבנציונלית אינה יודעת לרפא לחץ דם גבוה מלבד לרשום מרשמים לתרופות. הכדורים ברוב המקרים אומנם מורידים את לחץ הדם אבל תופעות הלוואי הן קשות מנשוא, לעתים יותר גרועות מלחץ הדם עצמו. בין תופעות הלוואי - השמנה, חולשה,  טשטוש בעיניים ובמחשבה,  הפרעות בעיכול, ודכאון. אלו הם רק רשימה חלקית של התופעות השכיחות ביותר.
פגשתי לא מעט אנשים שסובלים מתשישות ומבעיות עיכול, והם לא מעלים בדעתם שזה קשור לתרופות שהם לוקחים, אף אחד מעולם לא אמר להם את זה.   
יתירה מכך, המינון של התרופות עולה עם הזמן, שכן הגוף מסתגל לתרופות וההשפעה שלהן פוחתת. ככל שהמינון גבוה יותר,  תופעות הלוואי מתרבות, והאדם נמצא בלופ תמידי – לוקח תרופות, מקבל תופעות לוואי, מוסיף תרופות לתופעות הלוואי, שגורמות לתופעות לוואי נוספות, וחוזר חלילה. בנוסף, הכבד והכליות נפגעות מכך שצריכות לספוג כמות אדירה של תרופות.
כאשר מגיע חולה לקליניקה, דבר ראשון, יש  לאבחן אלו מהמחלות הן מחלות ‘ראשוניות’ שמהם סובל הפציינט במקור , ואילו מחלות הן רק תוצאה של התרופות שלקח.  לפעמים המחלות שהן כתוצאה מהתרופות שהאדם צרך, מהוות יותר מחמישים אחוז מהבעיות שלו.
חשוב שנדע שאמנם התרופות מצילות חיים, אך הן גם מקצרות חיים. לפי הנתונים הרשמיים בארה”ב מתים בכל שנה מאות אלפי אנשים כתוצאה מנטילת תרופות.
בנוסף לפעמים יש לגוף צורך בהעלאת לחץ הדם כדי להתמודד עם מגוון תופעות טבעיות בגוף,  ובזה שהתרופות מכריחות את הגוף להוריד את לחץ הדם נגרם נזק.
אין מטרתי להפחיד או לדכא אתכם, להפך המטרה היא לנסוך בכם תקוה, לדעת שיש דרך להבריא בצורה טבעית ללא תופעות לוואי ולהגיע לבריאות כללית טובה יותר, עם ירידה משמעותית ועקבית במשקל. חשוב לדעת את העובדות, יש דרך אחרת שתציל לא רק את חייכם אלא גם את איכות החיים שלכם.
לחץ דם נקרא הרוצח השקט, היות וישנם הרבה מאד אנשים שאפילו אינם מודעים לכך שלחץ הדם שלהם גבוה. בישראל כעשרים וחמשה אחוז מהאוכלוסייה הבוגרת סובלת מלחץ דם גבוה. אפשר בזהירות לומר שלחץ דם גבוה הוא גורם המוות מספר אחד, שכן כאמור לחץ הדם הגבוה גורם למחלות משניות . שבעים אחוז מאנשים שעברו התקף לב, ושמונים אחוז מאנשים שעברו אירוע מוחי, סבלו מלחץ דם גבוה.  
אבל אין להתייאש, יש טיפול, אפשר להבריא כפי שאספר על מקרים בהם טיפלתי.
משה ג. בן 65 מירושלים שסבל במשך 15 שנה בלחץ דם גבוה וסכרת ושלל מחלות נוספות. הוא הלך לרופאים הטובים ביותר, והטיפול שעליו המליצו - לקיחת 19 כדורים כל יום. באיזה שהוא שלב נמאס לו, רמת החיים שלו מאד ירדה, ובקושי תפקד. משה החליט ללכת לקליניקה של הבריאות הטבעית. הוא התחיל לשמור על תזונה נכונה ואחרי תקופה קצרה הבריא לחלוטין ללא כדורים וללא זריקות.  כבונוס הוא גם ירד 35 ק”ג, והרגיש שחזר להיות צעיר.
רבי יצחק הגיע אליי, אחרי התקף לב קשה. הוא לקח מספר תרופות להורדת לחץ דם וכולסטרול, ותרופות לערמונית מוגדלת, ושתי תרופות לדילול דם, תפקודי הכליות שלו לא היו תקינים. אחרי חודשיים בלבד של תזונה נכונה, עם מספר הנחיות נלוות, הוא ירד במשקל 10 ק”ג, תפקודי הכליות שלו נהיו תקינים לחלוטין, והוא הוריד את מינון התרופות בשני שליש. הגוף שלו עשה את העבודה, כמו שהוא עושה אצל כל אחד שנותן לגוף את התנאים הנכונים לריפוי. 
נשמע טוב מדי בכדי להיות אמיתי, פנטזיה, או שמא נס רפואי נדיר? ממש לא! זהו תהליך טבעי לחלוטין. כאן בארצנו הקטנה יש אלפים רבים של אנשים שעברו את התהליך, בפרק זמן קצר ביותר הם חזרו לבריאות איתנה, ואת הכדורים השליכו  לפח האשפה.  זה לא נס! הקב”ה נתן בגוף את הכוח לרפא את עצמו. עם תזונה נכונה ופעילות גופנית – אפשר לרפא את רוב המחלות. אני רואה את הדברים קורים יום יום לפני עיני, ממש נס התחיה של העצמות היבשות.
אסיים במעשה שקרה בחודשים האחרונים. פנתה אליי אשה צעירה בת 50 שסובלת מאי ספיקת כליות ומועמדת לדיאליזה. הנזק הכלייתי הגיע על רקע של לחץ דם גבוה. הסברתי לה שאם ניתן לגוף תנאים טובים, יש סיכוי טוב שהכליות ישתקמו. אמרתי שבמצבה יצטרכו תזונה קיצונית מאד שלא תעמיס על הכליות ותיתן לגוף יכולת ריפוי, ובכל מקרה תראה שיפור משמעותי בלחץ הדם שלה. האשה אמרה לי שלחץ הדם שלה כבר בסדר עם תרופות, על זה אין לה צורך בריפוי.
היא לא הבינה  שלחץ דם גבוה שמאוזן עם תרופות הוא לא בסדר, ואי תפקוד הכליות הוא סימפטום, שורש הבעיה היתה לחץ דם גבוה. כך רוב האנשים מתייחסים בסלחנות יתר ללחץ דם גבוה, הם לא רואים אותו כמחלה בכלל, אלא כדבר שבסך הכל מצריך ללכת לרופא ולהתאים מינון תרופות., זו טעות מסוכנת מאד, שלצערי עולה באינספור נפטרים מידי שנה, שאפשר היה להציל אותם בקלות רבה.
במאמר הבא ארחיב על הגורמים ללחץ דם גבוה, ועל הדרך הנכונה לריפוי של לחץ דם.

 

logo בניית אתרים