משלוח חינם בקניה מעל 500 ש"ח


יש תקוה להרבה חולים!

מעשה שהיה כך היה. ישראל, היה בחור ישיבה. הוא היה בחור שכמעט ולא ראה רופא מלבד דלקות לא רציניות באוזניים או בגרון אחת לכמה שנים. מעולם גם לא נתבקש לעשות בדיקת דם.  הבעיה  היחידה ממנה סבל הייתה יותר אסטטית מרפואית, הוא  סבל מעודף משקל משמעותי, מה שגרם לו להרגיש כבדות וחוסר נוחות כללית. 
 ביום בהיר אחד, הוא החל לחוש בקוצר נשימה, הוא לא היה מסוגל ללכת יותר מכמה פסיעות בלי לעצור לנוח. בנוסף היו לו התקפי שיעול נוראיים שהיו מתגברים ביתר שאת בלילות. לעיתים התקפי השיעול היו נמשכים ברצף מספר שעות, ולא אפשרו לו לישון למזלו באותה תקופה הוא ישן בחדר לבד, ולא הפריע לאחרים לישון. 
בתחילה ישראל ייחס את בעיות הנשימה והשיעולים למשקל העודף ומכך שאינו עושה פעילות גופנית, ולכן נרשם לחדר כושר. בקושי גדול הוא  היה הולך להתעמל בכל בוקר, קשה היה לו לצעוד והדרך שהיתה אמורה לקחת עשר דקות לקחה ארבעים דקות. 
כעבור מספר ימים ישראל הרגיש שאינו יכול לסבול עוד וקבע תור לרופא בקופת חולים. הרופא בדק אותו ארוכות וקבע שאין לו כלום, הוא רשם לו כדורים כנגד שיעול. ישראל התעקש שיש משהו ועוד איך יש, וביקש הפניה לצילום ריאות. הרופא נתן לו הפניה, והוסיף שזה בזבוז זמן. הצילום בוצע בבית החולים מעייני הישועה, הפענוח של הצילום הגיע כעבור שעה. 
הפענוח היה מלא במילים ארוכות בלועזית שלא מובנות לאדם מן השורה. ישראל התקשר לאחר מעסקני הרפואה הבכירים והקריא לו את הפענוח. התגובה שלו היתה בזה הלשון. "הרגע לבית החולים, לא בעוד שעה. אני חוזר שוב הרגע לבית חולים".
מרגע זה ואילך מסלול חייו של ישראל השתנה לגמרי, מבחור בריא ועצמאי הפך לאחד שתלוי ברופאים אישפוזים ותרופות. זה התחיל באשפוז של חמשה ימים שבהם עדיין לא הצליחו לאבחן את המחלה ממנה הוא סובל. אחרי חודש בוצעה בדיקה פולשנית בה הוציאו חתיכה קטנה מהריאות ושלחו אותה למעבדה [הבדיקה נקראת ברונכוסקופיה]. התוצאה של הבדיקה היתה מחלת ריאות עם שם לועזי ארוך. [בראשי תיבות BOOP]. במקביל בוצע בדיקת תפקודי ריאות, התברר שהריאות של ישראל פועלות רק בנפח של פחות משלושים אחוז. ישראל חובר למחולל חמצן עשרים וארבע שעות ביממה.
המחלה נחשבת למחלה אוטואימונית. ההסבר הרפואי הוא שהגוף תוקף את עצמו ומייצר מחלה. על פי התאוריה הרפואית זה קורה כשמערכת החיסון של הגוף שאמורה לתקוף גורמים זרים ומזיקים, בטעות מתחילה לתקוף את איברי הגוף עצמו. הרבה מחלות ואולי רוב המחלות מוגדרות כאוטואימוניות.
הרופאים נתנו לישראל טיפול תרופתי עוצמתי שכלל סטרואידים ותרופות כימותרפיות שאמורות לדכא את מערכת החיסון כדי שתפסיק לתקוף. למרבה האבסורד מערכת החיסון שמגינה עלינו הפכה לאויב. כמובן שלדיכוי מערכת החיסון יש השלכות חמורות, עם השלכות בלתי הפיכות, אך הרפואה רואה בזה את הרע במיעוטו.
בהמשך החלו להופיע פצעים עמוקים באצבעותיו של ישראל [כיבים], וכן החלה רגישות של האצבעות לקור שנקראת תסמונת 'רנו'. בגלל הופעת התסמינים הללו הרופאים שינו את האבחנה למחלה אחרת בשם 'סקלרודרמה'.
ישראל טופל במשך חצי שנה בתרופות קשות ביותר אך המחלה לא נסוגה כלל. פרופסור מרדכי קרמר, ראש מחלקה בבילינסון,  ביקש להכניסו לראשית התור להשתלת ריאות. ישראל והוריו נרתעו מאד מעצם העלאת הרעיון, אך הרופא אמר שבכל מקרה יש תור ארוך שממתין וכדאי כבר להיכנס לתור.  הרופא אמר שמעולם לא ראה את המחלה הזו בצורה עוצמתית כל כך, זה המקרה הכי קשה שראה, ולכן אין לו שום הערכות אם תרופות יכולות להועיל.  הרופא המליץ לרכוש מחולל חמצן נייד איכותי על אף מחירו היקר, כיון שמדובר במוצר לכל החיים.
במקביל ישראל ניסה טיפולים אלטרנטיביים שכללו דיקור סיני, עיסויים עם שמנים, וכן שהייה ממושכת בים המלח עם בוץ טבעי, אך ללא הועיל.
אתנחתא קלה, ישראל זה אני, וכל המתואר עד כאן קרה לי בעצמי. רציתי לשתף אתכם במסע הארוך שעברתי, כיצד למרות התחזיות השחורות של הרופאים, ב"ה אינני נוטל כל תרופה במשך שנים ארוכות, נושם באופן עצמאי, נשוי ואב לילדים.
רציתי לגלות לכם את מה שאני גיליתי, את העולם של הרפואה הטבעית האמיתית בה הגוף מרפא את עצמו. גדלתי בבית מאד רציונלי, אבא תלמיד חכם גדול ויועץ בתחומים שונים, אמא עורכת דין, אנשים שקשה לעבוד עליהם. נכנסנו למסע של החיים על פי השיטה הטבעית בספקנות גדולה, בעין ביקורתית מאד, רק רצינו לתת צ'אנס, כדי שנדע שעשינו הכל. אך הדבר המופלא שהתחולל לנגד עינינו הותיר אותנו נדהמים, ושינה לגמרי את השקפתינו על בריאות וחולי, כי עם עובדות אי אפשר להתווכח.
כאמור, היינו די מיואשים מהמצב, לא חשבנו שיש משהו שיש בידינו לעשות כדי לשנות ממש את מצב ריאותי. הורי היו  מוכנים למכור את דירתם, כדי  לממן ריפוי לריאות שלי, אך כל בירורנו בארץ ובחו"ל, לא העלו כל ארוכה וסיכוי למחלתי.
שכנה צדיקה ששמעה על מצבי, פנתה אלינו, וממש התחננה, שנשים פעמינו צפונה, למושב אור הגנוז במירון שם יושב מומחה גדול, הרב יובל אשרוב, היא טענה שהוא נותן הדרכה בתזונה שיש בכוחה לרפא מחלות. החלטנו לנסוע, הרי הוא בסמיכות לר' שמעון, ובוודאי שכדאי הוא ר' שמעון להתפלל על קברו.
הגענו לרב אשרוב, ושטחנו בפניו את צרתנו. הוא הקשיב לכל פרט ולבסוף אמר בצורה נחרצת,  שהמחלה שאני סובל ממנה היא בסך הכל דלקת ריאות. הוא הסביר לנו שמחלות לא נוצרות סתם, ואין דבר כזה שהגוף בטעות מייצר מחלה, לדעתו אין מציאות של מחלות אוטואימוניות, הגוף לא נלחם סתם כך בעצמו, הגוף נלחם בזיהומים והוא לא נלחם במערכת החיסונית שלנו. כל המחלות (לא תאונות! לא גורם חיצוני) נוצרות עקב רעילות שמצטברת בגוף. רעילות מקורה אך ורק ממה שאנו מכניסים לפה, כשאצל כל אחד לפי מצב גופו המחלה נוצרת במקום אחר.
וכאן הגיעה הבשורה הגדולה, יש תקווה. הקדוש ברוך הוא נתן לגוף כוחות  לרפא את עצמו. אם נותנים לגוף את התנאים המתאימים של תזונה נקיה ופעילות גופנית נכונה עם הרגעת הנפש, הגוף יעשה את העבודה בעזרת השם.
הרב אשרוב נתן לנו תזונה קיצונית מאד לניקוי הגוף בתקופה הראשונה, התזונה כללה פירות וירקות חיים ללא הגבלה, עם ירקות מאודים. בנוסף ביקש שאעשה פעילות גופנית מידי יום, עם חמצן. וכן שאלך לישון בשעה מוקדמת ואקפיד על שמונה שעות שינה. 
על אף הקושי הגדול בשינוי התזונה מן הקצה אל הקצה (אני הייתי רגיל ל'חיים היפים', צ'ולנט גדול בכל ליל שישי, בורקסים בכל יום, ועוד מטעמים האהובים על ישיבע בוחרים). נצמדתי להנחיות בצורה מדוייקת, נאחזתי בזה כמו קרש הצלה. והפלא הגדול התחיל לקרות מהר מכפי שיכולתי לדמיין. בתוך חודש בלבד מדדי הדלקת בבדיקות הדם חזרו להיות תקינות. אחרי שנים הראיתי לרופא מומחה  משכונת רמות בירושלים את השינוי בבדיקות הדם שקרו בתוך חודש, והוא התבטא בהתפעלות עצומה שזה "מופת" [כלשונו "א-מוייפעת"], הוא ביקש להפנות אליי מטופלים שלו.
תפקודי הריאות שלי התחילו לעלות בהדרגה, בינתיים הפסקתי בהדרגה את הטיפול התרופתי שלא הועיל אצלי בכלל.
נאמר לי שכשהגוף נמצא במגמת ניקוי יתכן שיבוא משבר חריף. במשבר נראה שיש הרעה של המצב הבריאותי, אך האמת היא, שלא מדובר בהתדרדרות אלא להיפך, הגוף מנקז החוצה רעילות שהיתה קיימת בו, הרעל יוצא החוצה מכל הנקבים שבגוף, כולל נקבוביות העור, אחרי שאדם עובר משבר חריף בדרך כלל מצבו הבריאותי משתפר מאד. בזמן משבר הטוב ביותר הוא להפסיק לאכול ולנוח כדי לאפשר לגוף להתמקד בריפוי. ציפיתי וייחלתי למשבר שיבוא, והוא אכן הגיע.
עברתי משבר חריף שנמשך ששה ימים, זה היה בחג החנוכה, שמונה חודשים לאחר שאובחנתי במחלה ושלושה חודשים לאחר שהתחלתי בניקוי. חום הגוף שלי עלה ל40.6 מעלות, הרגשתי כאבי פרקים בכל הגוף שלי, לא יכולתי לעמוד על רגלי. פלטתי כמויות של ליחות החוצה. נראיתי כאדם גוסס, אני זוכר שסחבו אותי מהמיטה להדלקת נרות חנוכה. אמא שלי לא העיזה להיכנס אלי לחדרי, היא היתה בטוחה שלא אשרוד את זה. אני הייתי אופטימי לגמרי ונצמדתי להוראות בזמן המשבר, לא לאכול בכלל, רק לשתות מים ולנוח. אחרי ששה ימים כל תופעות הלוואי של החום והכאבים חלפו כלא היו. עשיתי בדיקת תפקודי ריאות, וראיתי שתפקודי הריאה עלו בחמשה אחוזים. כנראה שהיה שווה השבוע הזה של הסבל.
השיפור הלך והתקדם בהדרגה, עד שנגמלתי מהחמצן בתחילה רק ביום ובלילה עדיין ישנתי עם חמצן, אחר כך גם בלילה ישנתי ללא חמצן. נכנסתי לכושר ועשיתי הליכות של 10 ק"מ ויותר בכל יום, על הדרך כבונוס רזיתי 40 ק"ג. אני זוכר שבתחילת הדרך, כאשר סיפרתי לפרופסור קרמר על דרכי החדשה הוא אמר לי שאם  אבריא הוא ישלח אליי את כל המטופלים שלו, לצערי בינתיים אפילו מטופל אחד לא הגיע אלי ממנו.
אחרי הסיפור המופלא שלי הייתי ממש באורות, כמו בעל תשובה שגילה את האמת ורוצה להפוך את העולם. בכל מקום שהייתי זה היה נושא השיחה היחיד שלי, האמת על המחלות. דיברתי עם אלפי אנשים, כמעט כולם השתכנעו והראו נכונות לשינוי. דיברתי גם עם כמה רבנים מפורסמים שביקשו בעצמם לשנות את אורח חייהם.   
גם בלי שום ידע רפואי מקדים, כל כך פשוט להבין שאם אנחנו בונים את תאי הגוף שלנו מאוכל מתועש ומג'אנק, הם תאים מסוג ב'. אם אנחנו לא נותנים לגוף את המזון שהוא נצרך לו, יווצרו חסרים לאורך זמן. אם לא נניע את הגוף שלנו הוא יתנוון ויאגור פסולת. כמו קבלן בנין שבונה עם חומרים פגומים בוודאי הדירה תהיה מלאה בפגמים.
אני יודע שגם למי שיש מודעות, לא תמיד קל לשמור על אורח חיים בריא. אך כל אחד צריך לקבל את הזכות לבחור ובשביל שתהיה אפשרות בחירה, חייבים לקבל את כל המידע הרלוונטי. לצערי ברפואה המקובלת אין לאדם את כל המידע לפניו.
חשוב שנדע כי
אפשר לרפא לחץ דם גבוה ואפילו גבוה מאד ללא תרופות!!!!
אפשר לרפא כולסטרול גבוה ללא תרופות!!!!
אפשר לרפא סכרת גם אחרי עשרים שנה!!!!
אפשר לרפא אי ספיקת כליות בתחילת הדרך!!!!
אפשר לרפא דלקות מפרקים!!!!
אפשר לרפא קרוהן וקוליטיס!!!!
אפשר לרפא שלל מחלות אוטואימוניות!!!!
ברוב המחלות המודרניות ניתן להשיג שיפור משמעותי עד כדי ריפוי. מי שמתווכח שזה לא יכול להיות, וטוען בלהט שאם זה היה נכון הרופאים בעצמם היו ממליצים על זה, ואיך זה שכל העולם נוהג אחרת.  אני מציע לו הצעה נורא פשוטה תנסה בעצמך!!!
קח אדם שאתה מכיר שסובל ממחלה כרונית, ואין אחד שלא מכיר משהו חולה. ותבדוק את ההנחיות שלי במשך שלשה חודשים. כאשר התוצאות תראנה לפניך תבין בעצמך.
הרופאים ראו את המקרה שלי כנס רפואי, רופא בבית חולים אחר סיפר לי ששמע על המקרה שלי. אבל אני מאמין שכל אחד שיתן לגוף שלו את התנאים הנכונים לריפוי, יראה בעז"ה דברים מופלאים.
במשך השנים התמקצעתי בתחום, קראתי חקרתי למדתי וליוויתי חולים רבים. ראיתי ברבות השנים מקרים רבים מאד של ריפוי מופלא. במאמרים הבאים אספר על חלקם. זכיתי במשך שנים לליווי צמוד של הרב אשרוב לכל חולה שליוויתי.
חשוב מאד שנדע שהדרך הכי טובה וקלה היא לשמור על הבריאות כשעדיין בריאים.  אך גם לאדם שחלה, ככל שיתחיל את תהליך הריפוי מוקדם יותר, הריפוי יהיה יותר קל ועמוק.
אני מציע לכל אחד שהבריאות מתחילה לחרוק אצלו, לחץ הדם מתחיל לעלות, הסוכר נהיה גבולי, תפקודי הכליות והכבד יוצאים מהגבול התקין, קיבלת אבחנה על קרוהן או קוליטיס. לפני שאתה מתמכר לתרופות ומתחיל תהליך כרוני של מחלה, תן לגוף שלך צאנס. בתחילת הדרך זה כל כך קל להחזיר את המצב לקדמותו.
לצערי לא מלמדים מספיק על חשיבות אורח חיים בריא, אנשים לא יודעים שבידם למנוע ואף לרפא את רוב המחלות, את הידע הזה אשתדל להעביר במאמרים הבאים.
logo בניית אתרים