משלוח חינם בקניה מעל 500 ש"ח

הספריה שלי


הסוד הגדול של דינה-די

היום ההשפעה של הפמניסטיות היא כל כך רבה, והפכה להיות חלק מהחיים שלנו עד שכל אחד פוחד וחושש לומר מילה שלא תהיה בדיוק תואמת לתפיסת העולם המעוותת שלהם.
נכון שיש דברים טובים שהם הביאו לעולם, אך בד בבד הם הרסו משפחות, הרסו את הבסיס שעליו מושתת העולם, תפקידי הנשים והגברים. פרעה העביד את ישראל בפרך בכך שנתן לגברים עבודות נשים ולנשים עבודות גברים, ואילו אצלן כך צריך להיות! הנשים חייבות לעמוד בדיוק על המשבצת של הגברים ומהגברים הם הפכו סמרטוטים.
 אנו צריכים לזכור ולא להסחף, להיות גאים בתפקיד שלנו וביעוד שלנו. כולנו חיילים בצבא השם, כוח צבאי מכיל את כל העוצבה, ולכן הוא כולל כוחות חי"ר, שיריון, תותחנים. יש את כוחות היבשה, הים האוויר, והצנחנים. הצבא זקוק לכולם, ובלי כל החילות הוא יפסיד במלחמה.
בתזמורת יש את הכינור והצילו והפסנטר והתופים, לכל אחד יעוד ותפקיד. כאשר לא יודעים את התפקיד מתחילים לזייף, לא יתכן שבמקום הפסנתר יתחילו לתופף בתופים.
כל ההרמוניה של הבריאה תלויה בכך שכל אחד ימלא את התפקיד שלשמו הוא הגיע לעולם. כאשר יש הפקה של סרט, האוסטר לאו דווקא ינתן למי ששיחק את תפקיד המלך, יתכן ודווקא שזה ששיחק את תפקיד השרת יהיה השחקן הטוב ביותר ויזכה בכל הפרסים.
לנו הנשים יש תפקיד מיוחד ויחודי לנו, נעשינו כרצונו של הריבונו של עולם, אנחנו בונים את היסוד שעליו מושתת העולם, את התא המשפחתי, אנחנו גאות בייעוד שלנו ובתפקיד שלנו. ואת גאוות היחידה הזו אמהות ישראל מעבירות מדור לדור מאם לבתה.
logo בניית אתרים