משלוח חינם בקניה מעל 500 ש"ח

מאמרים בסוגיות משפטיות מאת מנוחה בקרמן, עו"ד ונוטריון

הנכתב בכתבות אינו במקום ייעוץ משפטי ואין להסתמך עליו, והוא נועד כדי לעורר בלבד, ועבור מי שהעניין אקטואלי יש להתייעץ באופן פרטני. 

מנוחה בקרמן הינה עורכת דין המתמחה במשפט אזרחי – מיסוי מקרקעין, חוזים, נדל"ן, משפחה, ירושות, צוואות, קבוצות רכישה, תמא 38, דיני עבודה, תעבורה וייצוג בבתי דין ובבתי משפט. מטפלת בתיקים בכל הארץ. יש לדעת את ההבדל העצום בין דרך התורה לדון חוטא לבין המשפט בערכאות. אנשים חרדים שמוצאים את עצמם מסובכים עם מערכת המשפט, מנסים לעשות השוואה בין העולם שהם מכירים לעולם הזר והמנוכר, ולא פעם הם מסתבכים רק בגלל שלא יודעים את הכללים.
מה היה בערעור אצל טוראי רפאל יששכרוב נגד התובע הצבאי? כדי להבין את הערעור אנחנו צריכים קודם כל לשמוע מה הייתה ההחלטה בערכאה הראשונה בבית הדין הצבאי.
הדין הפלילי הוא כאשר אדם עבר על החוק, מוגשת תלונה למשטרה, הפרקליטות מחליטה להגיש בגינה תביעה לבית המשפט ואז התביעה היא מדינה ישראל נגד ראובן שמעון. לוי שהוא קורבן העבירה בכלל אינו חלק מאותה תביעה, ואין היא מונעת ממנו להגיש תביעה אזרחית, להפך, היא מקילה עליו להגיש את התביעה האזרחית.
ראשית צריכים להבין את ההבדל בין הדין הפלילי לדין האזרחי. אני קוראת עלילות שלמות בספרים המתבססות על חוסר hsg מוחלט של הסופר על ההבדל בין הדין האזרחי לדין הפלילי.
logo בניית אתרים